Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka

  • 38 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka erbjuder närhet till sevärdheter som Judiska kyrkogården, som ligger cirka 5 minuters promenad bort. Lägenheten ligger 6 km från tågstationen Warszawa centralstation och 1 km från busshållplatsen Staniewicka 01.

Lägenheten har balkong och sitthörna, samt bekvämligheter som luftkonditionering. En separat toalett och en dusch erbjuds på boendet och garanterar en bekväm vistelse. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka erbjuder vattenkokare, kylskåp och ugn för gästerna.

Om du vill bo i distriktet Praga Pólnoc är den här lägenheten ett bra val, ungefär 10 minuter med bil från Kyrkan för den heliga jungfru Marias uppenbarelse. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka Barbakan, 2 km från boendet. Ungefär 15 minuter med bil från Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka hittar du Łazienki-palatset. Tunnelbanestationen Targowek Mieszkaniowy erbjuder tillgång till resten av Warszawa och ligger mindre än 800 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka
Szwedzka Bohema
Mobilpris

Szwedzka Bohema

9.6
Exceptionellt 20 recensioner
251 m från boendet
Shortstaypoland Szwedzka B196
Mobilpris

Shortstaypoland Szwedzka B196

9.4
Utmärkt 9 recensioner
254 m från boendet
Namyslowska Superior Apartment By Bookinghost
Mobilpris

Namyslowska Superior Apartment By Bookinghost

10
Exceptionellt 1 recension
456 m från boendet
USD 102 USD 92
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Warszawa-Frédéric Chopin-flygplatsen
    15 km

    Tågstationer

    Warszawa Wileńska tågstation
    1,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Säkerhet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: från 07:00 till 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka?
      Populära sevärdheter nära Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka inkluderar bland annat Łazienki-palatset, Kyrkan för den heliga jungfru Marias uppenbarelse, Barbakan.
    • Har Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka en tvättmaskin?
      Ja, Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka har en tvättmaskin.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Warszawa-Frédéric Chopin-flygplatsen
    15 km

    Tågstationer

    Warszawa Wileńska tågstation
    1,2 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Apartments, Warsaw, Przy Metro Szwedzka

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng